Parkovanie na vašom parkovisku? ParkDots je tá appka. A bodka.

20.02.2024 , Parkomaty
Parkovanie na vašom parkovisku? ParkDots je tá appka. A bodka.

ParkDots je inovatívna mobilná aplikácia, ktorá prináša moderný spôsob platby za parkovanie. Úhrada parkovného prebieha jednoducho a rýchlo cez mobilnú aplikáciu. Appka ParkDots celkom nahrádza parkovací automat. Návštevník parkoviska nemusí hľadať platobnú stanicu ani čakať v rade, parkovné uhradí priamo zo svojho smartfónu.

Parkomat v mobile

Možnosti úhrady parkovného:

Parkovisko s lístkovým systémom parkovania
Pri vstupe na parkovisko návštevník vezme parkovací lístok. Pri odchode z parkoviska otvorí appku ParkDots a vyberie parkovisko, na ktorom sa nachádza. Nasníma QR alebo čiarový kód na lístku a ParkDots mu zobrazí sumu za parkovné, ktorú uhradí jedným ťahom. Návštevník bez čakania opúšťa parkovisko.

Parkovisko s bezlístkovým systémom parkovania
Pri vstupe na parkovisko systém nasníma EČV vozidla návštevníka. Pri odchode návštevník otvorí appku ParkDots, ak má uložené EČV, systém automaticky zobrazí jeho platbu za parkovanie, ktorú uhradí jedným ťahom. Opäť opúšťa parkovisko bez čakania. Ak návštevník nie je zaregistrovaný a nemá uloženú EČV, pri úhrade parkovného zadá EČV do aplikácie. EČV sa spáruje s konkrétnym virtuálnym parkovacím lístkom. Aplikácia zobrazí platbu, ktorú návštevník uhradí jedným ťahom a opúšťa parkovisko.

Parkomat-v-mobile-vyhody-nevyhody

ZAPParkujte cez mobil s najpoužívanejšou parkovacou appkou na Slovensku!

ParkDots prepája najmodernejšie technológie a skúsenosti z IT pod strechu jedného riešenia. Cloudové, smart mobilné technológie – všetko, o čom sa hovorí. Kľúčovým prvkom ParkDots je užívateľsky príjemná mobilná aplikácia podporovaná inteligentným centrálnym a riadiacim systémom. Platforma využíva najmodernejšie mobilné, cloudové a IoT technológie.

Moderný parkovací systém ParkDots využíva viac ako 25 samospráv na Slovensku, v Čechách, Poľsku a ďalších krajinách EÚ, ako aj komerční poskytovatelia parkovania. Máme viac ako 250 000 používateľov, ktorí cez systém ParkDots uhradili parkovné už viac ako miliónkrát. Medzi našich zákazníkov patrí hlavné mesto Bratislava, mestá Košice, Trnava, Wroclaw či Pardubice, ale aj komerční poskytovatelia, ako napríklad Eurovea, OC Nivy, parkoviská Saba a veľa iných.

Parkomat-v-mobile-nahlady

Prevádzkujete komerčné parkovisko alebo garáž? Vydajte sa aj vy na cestu inovácií, nižších nákladov a spokojnejších zákazníkov.

Ozvite sa nám a dohodnite si osobné stretnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Partneri