Parkujte s ParkDots

Bratislava, Košice, Žilina, Čadca, Nové Zámky, Humenné, Stará Ľubovňa, Partizánske, Senec, Dolný Kubín, Prievidza, Liptovský Mikuláš, Modra, Banská Štiavnica, Ilava, Topoľčany, Galanta, Bánovce nad Bebravou, Demänovská dolina, Bojnice, Žiar nad Hronom…

S ParkDots je parkovanie jednoduché
#

Benefity aplikácie

Ľahko nájdete voľné miesto na zaparkovanie a overíte si cenu

Spoľahlivo vás odnavigujeme a parkovné zaplatíte pomocou mobilnej aplikácie

Jednoduchá platba

Uhradiť parkovné cez ParkDots je omnoho jednoduchšie než platba v parkomate alebo cez SMS. Možnosť platby aj s Apple Pay / Google Pay

Ak si potrebujete predĺžiť parkovanie, cez ParkDots to vybavíte ľahko za pár sekúnd

Zaregistrujte sa

Bezpečne si uložíte kartu a EČV auta a platíte na dva kliky

Všetky parkovacie lístky máte na jednom mieste kedykoľvek ich budete potrebovať

Bezpečná aplikácia

ParkDots spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné kritériá

Údaje o vašej platobnej karte sú bezpečne uložené na strane Tatra Banky

Zákaznícka podpora

Našou prvoradou snahou je, aby aplikácia a systém bezchybne fungovali. V prípade, že sa tak nedeje, sme tu, aby sme pomohli a veci dali rýchlo do poriadku. 

Pozrite si naše návody a odpovede na často kladené otázky. Ak ste nenašli odpoveď na váš problém, napíšte nám. Náš tím je tu pre vás!

#

Zaplaťte parkovací lístok mobilom

  • Odchod zo závorového parkoviska môže byť niekedy frustrujúci: hľadanie parkomatu a drobných mincí, rada čakajúcich ľudí na zaplatenie. S ParkDots appkou zaplatíte parkovné ľahko z mobilu.

  • Na vybraných parkoviskách môžete teraz uhradiť lístok cez mobil s appkou ParkDots. Možnosť platby aj s Apple Pay / Google Pay.

  • Stačí označiť parkovisko, kliknúť na „Zaplať lístok“, naskenovať ho a potiahnutím jednoducho uhradiť.

  • Pri výjazde vás buď rozpozná čítačka EČV, alebo vložte lístok do terminálu a rampa sa otvorí.

SK-servisny-poplatok-cennik

Cenník

Ďakujeme, že využívate najpoužívanejšiu mobilnú parkovaciu aplikáciu na Slovensku – ParkDots, ktorá vám prináša pohodlie a efektívnosť pri parkovaní. Moderné služby plné inovácií šetria čas aj peniaze používateľom, teda vám vodičom. Aby sme vám však mohli poskytovať nekompromisne kvalitné služby, špičkovú používateľskú podporu a naďalej ich zlepšovať a tak skvalitňovať váš používateľský zážitok, musíme neustále vynakladať nemalé prostriedky do prevádzky a rozvoja aplikácie.

S cieľom zaistiť udržateľný rozvoj našej aplikácie a kvalitu poskytovaných služieb, zavádzame tzv. „servisný poplatok“. Mesto alebo prevádzkovateľ parkoviska si účtuje cenu parkovného podľa svojho platného cenníka alebo VZN a prevádzkového poriadku. ParkDots používateľovi aplikácie v súvislosti s platbou parkovného, resp. predajom parkovacieho oprávnenia (lístka), účtuje servisný poplatok, ktorého výška je 13 % z ceny parkovného. ParkDots si servisný poplatok účtuje iba v mestách/zónach, v ktorých je takýto poplatok zavedený (viď zoznam miest tu).

Partneri